Тренінг

Організація та методичне забезпечення природничо-математичної освіти у ЗДО


11-12 грудня 2019

10-11 грудня 2019 у м. Кам'янка-Дніпровська відбувся навчальний тренінг «Організація та методичне забезпечення природничо-математичної освіти у ЗДО», в якому взяли участь 36 педагогів закладів дошкільної освіти м.Мелітополь. Під час тренінгу доцент кафедри дошкільної освіти, к.пед.н. Самсонова О.О. з учасниками тренінгу  створювали проекти з урахуванням інтеграційного, діяльнісного підходів, з використанням дидактичних ігор, ігор-альтернатив, ігор-стратегій. Педагоги обмінювались досвідом, вправлялись у створенні авторських ігор.


21-22 листопада 2019

21-22 листопада у м. Мелітополь відбувся навчальний тренінг «Організація та методичне забезпечення природничо-математичної освіти у ЗДО», в якому взяли участь 22 педагогів закладів дошкільної освіти м.Мелітополь. Під час тренінгу доцент кафедри дошкільної освіти, к.пед.н. Самсонова О.О. з учасниками тренінгу  створювали проекти з урахуванням інтеграційного, діяльнісного підходів, з використанням дидактичних ігор, ігор-альтернатив, ігор-стратегій. Педагоги обмінювались досвідом, вправлялись у створенні авторських ігор.


29-30 cерпня 2019

29 - 30 серпня 2019 на базі КЗ  "ЗОІППО" ЗОР відбувся навчальний тренінг «Організація та методичне забезпечення природничо-математичної освіти у ЗДО», в якому взяли участь 17 педагогів закладів дошкільної освіти м.Запоріжжя та Розівського району. Під час тренінгу доцент кафедри дошкільної освіти, к.пед.н. Самсонова О.О. з учасниками тренінгу  створювали проекти з урахуванням інтеграційного, діяльнісного підходів, з використанням дидактичних ігор, ігор-альтернатив, ігор-стратегій. Педагоги обмінювались досвідом, вправлялись у створенні авторських ігор. По закінченню тренінгу кожний педагог отримав сертифікат.


25-26 червня 2019

25 - 26 червня 2019 на базі КЗ  "ЗОІППО" ЗОР відбувся навчальний тренінг «Організація та методичне забезпечення природничо-математичної освіти у ЗДО», в якому взяли участь 14 педагогів закладів дошкільної освіти м.Запоріжжя, Гуляйполе, Пологи, Токмак. Під час тренінгу доцент кафедри дошкільної освіти, к.пед.н. Самсонова О.О. з учасниками тренінгу  створювали проекти з урахуванням інтеграційного, діяльнісного підходів, з використанням дидактичних ігор, ігор-альтернатив, ігор-стратегій. Педагоги обмінювались досвідом, вправлялись у створенні авторських ігор. По закінченню тренінгу кожний педагог отримав сертифікат.


02-03 травня 2019

02 -03 травня 2019 на базі КЗ  "ЗОІППО" ЗОР відбувся навчальний тренінг «Організація та методичне забезпечення природничо-математичної освіти у ЗДО», в якому взяли участь 20 педагогів закладів дошкільної освіти м.Запоріжжя, Гуляйполе, Пологи, Токмак. Під час тренінгу доцент кафедри дошкільної освіти, к.пед.н. Самсонова О.О. з учасниками тренінгу  створювали проекти з урахуванням інтеграційного, діяльнісного підходів, з використанням дидактичних ігор, ігор-альтернатив, ігор-стратегій. Педагоги обмінювались досвідом, вправлялись у створенні авторських ігор. По закінченню тренінгу кожний педагог отримав сертифікат.


23-24 травня 2019

23 -24 квітня 2019 на базі КЗ  "ЗОІППО" ЗОР відбувся навчальний тренінг «Організація та методичне забезпечення природничо-математичної освіти у ЗДО», в якому взяли участь 26 педагогів закладів дошкільної освіти м.Запоріжжя, Гуляйполе, Пологи, Токмак. Під час тренінгу доцент кафедри дошкільної освіти, к.пед.н. Самсонова О.О. з учасниками тренінгу  створювали проекти з урахуванням інтеграційного, діяльнісного підходів, з використанням дидактичних ігор, ігор-альтернатив, ігор-стратегій. Педагоги обмінювались досвідом, вправлялись у створенні авторських ігор. По закінченню тренінгу кожний педагог отримав сертифікат.