Lego-майданчик дошкілля Запорізького краю

Відповідно до Наказу МОіН України  №1048  від 14.07.2017 року «Щодо забезпечення у 2017/2018 навчальному році проекту «Сприяння освіті» у навчальних закладах та Наказу МОіН України  №7 від 02.02.2018  «Про проведення Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна-2018»  кафедра дошкільної освіти  КЗ «ЗОІППО» ЗОР  провела 22 березня 2018 року на базі дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини) «Лазурний» Запорізької міської ради (директор Палець Світлана Вікторівна) обласний захід «Lego-майданчик дошкілля Запорізького краю» щодо упровадження в освітній процес ЗДО основ конструювання з використанням LEGO-наборів (куратор заходу Байєр О.М., канд. психол. наук, доцент, завідувач кафедри).

В рамках заходу тренерами  «Lego-foundation» О. Черевічною та С. Бондар  було проведено семінар-практикум з елементами тренінгу «SMART KIDS» для дітей, батьків, педагогів – учасників проекту «Сприяння освіті».

Всі учасники заходу отримали захоплюючі враження від взаємодії з тренерами і педагогами ЦРД «Лазурний» і спільного з дітьми конструювання  за допомогою «Lego-наборів»  для створення ігрових майданчиків з тем «Зоопарк», «Залізниця», «Ферма» тощо.